Motto:
Krásní mladí lidé jsou hříčky přírody, krásní staří lidé jsou umělecká díla.
Chceme-li se z jejich krásy těšit, musíme o ně patřičně pečovat.

NÁVŠTĚVY PROSINEC 

Vážení návštěvníci,

od středy 16. 12. 2020 pro vás připravujeme systém objednávání návštěv. 

Pro sjednání termínu návštěvy kontaktujte sociální pracovnice, paní Adélu Čihákovou nebo Hanu Cikánovou na tel. č. 312 242 452. Termín návštěvy si lze sjednat také prostřednictvím emailu: hana.cikanova@dskladno.cz nebo adela.cihakova@dskladno.cz.

Vláda ČR prodloužila svým usnesením č. 1295 ze dne 10. 12. 2020 zákaz návštěv v domovech pro seniory do dne 23. prosince 2020 do 23:59 hod.

Zákaz návštěv se nevztahuje na osoby, které se podrobí před zahájením návštěvy POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2, a to s negativním výsledkem, přičemž tento požadavek se nevztahuje na osoby, které absolvovaly nejpozději 48 hodin před zahájením návštěvy RT-PCR vyšetření nebo POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem a doloží o tom doklad, a osoby, které v době 90 dnů přede dnem návštěvy prodělaly onemocnění COVID_19 a doloží o tom doklad.

Test na SARS CoV-2 je možno například podstoupit v Oblastní nemocnici Kladno, jejíž odběrové místo leží cca 100 m od areálu domova. 

Osoba splňující výše zmíněné požadavky, může vykonat návštěvu za podmínky, že po dobu návštěvy používá osobní ochranné pomůcky dýchacích cest, a to minimálně respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, a při dodržení dalších režimových opatření domova.

 

Uvědomujeme si, že v době adventu je tato situace ještě tíživější. Nechceme upřít našim klientům kontakt s jejich blízkými, proto se snažíme udělat vše pro to, abyste si mohli vzít svoje blízké na Vánoce domů. 

V případě, že si chcete vzít našeho klienta na Vánoce domů, je potřeba nám to s dostatečným časovým předstihem oznámit. Po návratu bude klient v domácí karanténě, kdy bude na pokoji sám a bude mu proveden test na COVID_19.

Věřte, že i naším cílem je umožnit Vám kontakt s Vašimi blízkými. Veďte prosím v patrnosti, že se vše může do Vánoc ještě změnit. O změnách Vás budeme informovat.

Stále platí, že je možno na recepci ponechávat klientům balíčky.

Pokud na náš email pošlete dopis pro své blízké, popřípadě fotografii Vás, rodiny, psa nebo kočky, rádi vše vytiskneme a předáme, popřípadě přečteme.

 

Děkujeme za pochopení.

 


19. 1. Doubravka

Zítra: Ilona

Externí sponzoři

 


 

 

dd_vlevo.jpg

Návštěvnost stránek

229056